З 20 по 21 вересня 2019 року за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди та перспективи логістики, маркетингу, збутової діяльності плодоовочівництва в епоху цифрових технологій» на базі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».
У роботі конференції взяли участь професори, молоді вчені, аспіранти та студенти провідних вищих навчальних закладів та установ України.
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Д. Моторного представляли студенти спеціальності «Маркетинг» та «Облік і оподаткування».
В межах конференції була організована цікава екскурсійна програми. Зокрема, учасники конференції відвідали провідне підприємство Херсонщини ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ».
ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» – компанія, яка займається виробництвом мікродобрив. При тому що підприємство було створено у 2016 році воно вже входить в п’ятірку топових підприємств з виробництва біологічних добрив у світі. «5 ELEMENT» займається виробництвом гранульованого мінерального мікродобрива. Це інноваційний продукт на ринку, який спрямований на збільшення врожайності культур та раціонального внесення добрив, з використанням природної енергії рослин та ґрунту (без втручання в геном) та при економії трудовитрат.
Основні напрямки компанії:
- Розробка та виробництво комплексних наностимуляторів для сільгоспкультур з одночасним відновленням родючості ґрунтів та підвищенням врожайності культур;
- Підвищення ефективності галузі АПК за рахунок виробництва препаратів;
- Вирощування та переробка сільськогосподарських культур.
Екскурсію для учасників конференції по підприємству проводив генеральний директор ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» Білий Володимир Миколайович. Він охоче розповів про специфіку виробництва і реалізації на ринку мікродобрив, а також про головні задачі підприємства. Пріоритетною задачею ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» визначило відновлення витрат земельних та природних ресурсів. Саме мікродобрива вироблені на підприємстві є тим самим 5 елементом, які рятують землю та піклуються за станом навколишнього середовища!
Після закінчення захоплюючої екскурсії студенти висловили щиру подяку організаторам конференції та колективу підприємства за професійний підхід до своєї справи, а також запевнивши, що у результаті отримали багато нових практичних знань, які у подальшому застосують у своїй професійній діяльності.