Екскурсія до Мелітопольської міської ради

Студенти першого та другого курсів спеціальності « Публічне управління та адміністрування» ТДАТУ 21 вересня завітали на екскурсію до виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, де відбулося знайомство з практичним циклом спеціальності «публічне управління» та майбутньою базою практики студентів.

Екскурсію проводила директор департаменту документально – організаційного забезпечення Доломан Наталія Вікторівна. Студенти були ознайомлені з управлінською структурою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, дізналися як обирається міський голова та його  заступники, хто з них та за які напрямки діяльності відповідає, скільки депутатів працюють у міській раді, як приймаються важливі для міста рішення.

Також студентів гостинно зустрів у своєму кабінеті заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Судаков Ігор Ігоревич і із задоволенням відповів на всі хвилюючі питання. Крім того, студенти   відвідали сесійну залу та приймальню громадян.