ДО ТДАТУ ЗАВІТАЛИ ГОСТІ З ВІДОКРЕМЛЕНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Вже стало традицією для ТДАТУ навесні запрошувати до себе у гості майбутніх своїх студентів з відокремлених структурних підрозділів ТДАТУ. Сьогодні, 20 травня 2021 року, відбулась дуже важлива подія кафедри обліку і оподаткування – День відкритих дверей для випускників ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» та «Мелітопольський коледж ТДАТУ» спеціальності «Облік і оподаткування», у рамках якого вступники мали змогу отримати інформацію про навчання за освітньо-професійною програмою та зробити перший крок до своєї освіти в ТДАТУ.
А як все проходило? Про це детальніше. Випускники коледжів, познайомились зі студентами, магістрантами та викладачами нашої кафедри. Зустріч включала екскурсії університетом, факультетом, кафедрою, гуртожитком та парком міста Мелітополь. Випускникам коледжу було запропоновано зіграти у професійну батл-гру, в ході якої учасники мали змогу проявити себе у знанні принципів обліку із залученням креативного мислення та презентації своїх результатів. Офіційну частину завершили вітальні слова Олега Сокола, завідувача кафедри, який розповів про переваги навчання та можливості, які матиме кожен після отримання диплому ТДАТУ, про подвійні дипломи та міжнародну співпрацю, про сучасну матеріальну базу університету, про організацію навчального процесу та проживання у гуртожитках, про цікаве студентське життя на факультеті. Наприкінці виступу завідувач побажав майбутнім абітурієнтам успішного завершення навчання, складання ЗНО на найвищі бали і, безперечно, швидкої зустрічі у стінах нашого Університету.