Дистанційна участь студентів спеціальності 242 «туризм» у II Міжнародному форумі з туризму та гостинності «DNIPROEXPO’2021» в рамках навчальних практик

28 травня у місті Дніпро відбулася ІІ Міжнародна виставка з туризму та гостинності «DNIPROEXPO’2021». Її організатори, враховуючи деякі обмеження, викликані пандемією COVID – 19, надали можливість студентам та фахівцям цієї спеціальності та напряму прийняти участь в цьому заході дистанційно.

Студенти спеціальності 242 «Туризм» мали можливість ознайомитись з проблемами туристичної індустрії, новими інноваційними підходами щодо розробки та організації туристичних маршрутів. Представниками туристичного бізнесу, розважальної сфери та оздоровлення було висловлена думка щодо перспектив  активізації розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародних ринках, популяризації туристичних можливостей маловідомих об’єктів.

Демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг надихнула наших здобувачів до плідного навчання, набуття професійних навичок та умінь з метою у подальшому зробити успішну кар’єру.

Д.е.н., доцент кафедри БКМТ Колокольчикова І.В.