Дистанційна робота на кафедрі ПУАП

З початку запровадження карантину у ТДАТУ імені Дмитра Моторного співробітники кафедри Публічного управління, адміністрування та права співпрацюють зі студентами дистанційно. Регулярно проводяться онлайн-заняття (лекційні,  практичні та семінарські)  за допомогою програми відеоконференцій zoom. Студенти добре сприймають матеріал, працюють на порталі, виконують практичні та тестові завдання, які постійно перевіряються викладачами. Окрім студентів, співробітники кафедри співпрацюють з адміністрацією факультату, так гаранти освітніх програм за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” Г. В. Ортіна та І. В. Застрожнікова регулярно відвідують онлайн конференції із деканом ФЕБ  C. В. Карманом, працюють над навчальними планами та ОПП. Завідувачка кафедри  д. н. держ. упр. Ортіна Г. В. регулярно проводить дистанційні засідання із співробітниками кафедри також за допомогою програмного продукту zoom. Адміністратор сайту кафедри І. В. Застрожнікова   постійно здійснює заповнення та оновлення сторінок сайту. Крім того, всі співробітники кафедри продовжують публікаційну активність, друкують наукові та методичні статті, беруть участь в інтернет-конференціях.