Податкова справа та контроль

Мета курсу вивчення основних аспектів роботи контролюючих органів у сфері оподаткування, порядку здійснення ними податкового контролю. Крім того, велика увага приділяється вивченню податкового законодавства України, відповідальності за порушення у сфері оподаткування.

Завдання курсу засвоєння теоретичних та практичних основ податкової справи та контролю, методики нарахування податків, складання звітності, порядку та строків сплати податків, нарахування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства.

Предмет курсу – відносини між платниками податків та контролюючими органами з приводу забезпечення функціонування податкової системи України.

У результаті вивчення дисципліни студент повинен

знати:

• теоретичні основи оподаткування, податкової справи та контролю;
  • норми основних нормативно правових актів з яких складається податкове законодавство;
  • види податків, ставки, порядок сплати зобов’язань до бюджетів всіх рівнів;
  • механізм нарахування зобов’язань зі сплати податків, подачі звітності та сплати податків та обов’язкових платежів, що входять до податкової системи України;
  • порядок проведення податкових перевірок;
  • порядок нарахування штрафів та пені;

вміти:

• впевнено володіти поняттями та нормами податкового законодавства та користуватися Податковим кодексом України;
  • застосовувати отриманні   знання   для   самостійного   нарахування, складання звітності, нарахування штрафів та пені;
  • складати документи з питань податкового контролю.

бути ознайомленим:

• з законодавчою базою щодо оподаткування
  • нормами відповідальності за порушення податкового законодавства.

Робоча програма Податкова справа та контроль 3ФБ, 1сФБ 2021

Робоча програма Податкова справа та контроль 4ОО, 2сОО 2021

Силабус Податкова справа та контроль 3ФБ, 1сФБ 2021

Силабус Податкова справа та контроль 4ОО, 2сОО 2021