Інформаційні системи і технології у фінансах

Метою викладання навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології у фінансах” є формування системи знань у галузі організації та функціонування інформаційних систем у фінансах та методології автоматизованого розв’язання комплексів фінансових задач.

Основними завданнями вивчення дисципліни “Інформаційні системи і технології у фінансах” є:

• засвоєння теоретичних основ з використання інформаційних систем і технологій у фінансах;
  • формування управлінського розуміння місця і ролі інформаційних систем і технологій у фінансах;
  • засвоєння основних принципів та практичних аспектів застосування інформаційних систем і технологій у фінансах.

У відповідності до спеціальних (фахових) компетентностей знань майбутніх випускників зі спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” в результаті вивчення дисципліни студенти повинні знати і розуміти:

– теоретичні основи організації та функціонування систем обробки фінансової інформації,

– організацію й методологію розв’язування комплексів задач фінансової діяльності в установах різного типу,

– інформаційне забезпечення та взаємозв’язки задач.

Вивчення студентом курсу “Інформаційні системи і технології у фінансах” повинно сформувати у нього такі вміння і навички:

– розробляти постановки задач фінансової діяльності і складати алгоритми їх розв’язання на ЕОМ,

– використовувати базові програмні засоби та готові пакети прикладних програм для обробки даних у фінансовому менеджменті в умовах функціонування як окремих автоматизованих робочих місць (АРМ), так і їх мережі,

– давати професійну оцінку якості пакетам прикладних програм, призначених для автоматизації обробки даних у фінансовому менеджменті.

Робоча програма ІСТФ 3ФБ, 1сФБ 2021

Робоча програма ІСТФ 4ФБ, 2сФБ 2021