Економічний ризик та методи його оцінювання

Мета викладання дисципліни: формування комплексного розуміння економіки, як складної динамічної системи взаємодії об’єктивних та суб’єктивних факторів, шляхом вивчення детермінантного впливу невизначеності та ризику на характер економічних процесів.

Завдання вивчення дисципліни: завданнями дисципліни є опанування студентами знань з методики дослідження економічних ризиків та практики їх кількісної оцінки в процесі господарської діяльності.

Як результат вивчення дисципліни студент повинен знати:
– сутність економічних явищ і процесів через характеристику невизначеності;
– природу економічного ризику та характер його впливу на ефективність економічної системи;
– головні підходи до класифікації економічних ризиків та їх видову сукупність, характерну окремим напрямкам господарської діяльності.

Силабус: Економічний ризик та методи його оцінювання.