Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Новини та анонси подій факультету

ДІЛОВА ГРА 2018

Ч.1. ДІЛОВА ГРА. Незважаючи на досить невеликий час існування, кафедра МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ вже має свої власні традиції. Зокрема, однією з них можна вважати ДІЛОВУ ГРУ З “ПРОФЕСІЙНОЇ ЕТИКИ ТА ЕТИКЕТУ”, яка вже другий рік поспіль є фінальним акордом при вивченні відповідної дисципліни під керівництвом чарівної паняночки, мудрого, талановитого викладача, кандидата економічних наук, доцента кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ СВІТЛАНИ РОМАНІВНИ ПЛОТНІЧЕНКО. Цього року дійовими особами, авторами та виконавцями проектів (презентацій, виступів, доповідей, навіть підготовка візитівок та мультимедійний супровід), організаторами ділової зустрічі з приводу їх захисту за усіма канонами ділового етикету стали студенти 21 групи МН.

Ч.2. ДІЛОВА ГРА. Проект для “занурення” в ТМ “Сільпо” від команди “СОСА СОLА” у особах “керівництва та голових спеціалістів”: Клімової Анастасії, Штанько Сергія. Бориенко Ольги та Локтєва Олексія (мультимедійне забезпечення)(всі представники 21 МН)).

Ч.3. ДІЛОВА ГРА. Проект для “підкорення” в ТМ “Сільпо” від команди “PEPSI СО” у особах “керівництва та голових спеціалістів”: Ємельянова Родівона, Митко Анастасії та Вікторової Вікторії (всі представники 21 МН).

Ч.4. ДІЛОВА ГРА. В якості “арбітрів” “представники” ТМ “Сільпо”, а саме: генеральний директор- Мартинова Наталія (21МН), головний менеджер – Кравченко Христина (21МН), Авраміді Катерина (21МН).
Ч.5. ДІЛОВА ГРА. Час “брейк-кави” – традиційні перемови з елементами ділової наради.
Надішліть нам своє питання до факультету
×