Державний кваліфікаційний екзамен здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 ”Менеджмент”

17-18 лютого 2022 року на кафедрі менеджменту відбувся державний кваліфікаційний екзамен здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 ”Менеджмент” (заочна форма навчання). Головою державної екзаменаційної комісії був призначений директор ТОВ “Мелітопольський олійноекстракційний завод” Рудченко Сергій Олександрович, який звернувся до присутніх з вітальною промовою.

Колектив кафедри менеджменту вітає “новоспечених” бакалаврів та бажає їм міцного здоров’я, подальшого розвитку та успіхів у професійній діяльності!