Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування охоплює найбільш сучасні, необхідні та перспективні напрями підготовки. Високий науковий потенціал дозволяє кафедрі забезпечити належний рівень підготовки фахівців та надання знань, корисних для успішного і заможного життя кожної людини.

Висококваліфікований викладацький колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ставить за мету не тільки формування у студентів нового фінансово-управлінського мислення та підготовки майбутньої професійної якісної фінансової та інтелектуальної еліти, але й становлення їх особистих якостей, їхнього світогляду, рівня розуміння життєвих ситуацій та вихованості.

Задачі кафедри:

 • – сформувати у студентів вміння об’єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, розуміти суть і тенденції розвитку фінансових відносин і їх особливостей у сфері державних фінансів, міжнародних фінансів і фінансів господарських суб’єктів.
 • – набуття студентами практичних навичок застосовувати сучасні методи і методики оцінки фінансового стану, аналітичної роботи, пов’язаними з фінансовими аспектами діяльності організацій різних організаційно-правових форм.
Склад кафедри
 • Яцух Олена Олексіївна
  к.е.н., доцент, завідувач кафедри

  Педагогічна діяльність:
  Ведучий викладач з дисциплін: «Фінанси», «Фінанси підприємств».

  Сфера наукових інтересів:
  Фінансове забезпечення сільськогосподарських підприємств, державна підтримка АПК.

Надішліть нам своє питання до факультету
×