Декан факультету економіки та бізнесу – депутат Мелітопольської міської ради

У понеділок, 7 грудня, відбулася перша сесія Мелітопольської міської ради нового скликання.
Засідання відкрила голова територіальної виборчої комісії Ольга Сержантова. Вона повідомила, що вибори в Мелітополі відбулися, і міськраду сформували міський голова Іван Федоров і 42 депутати. Міський голова Іван Федоров склав присягу і вручив новообраним депутатам посвідчення.
Серед членів нової команди є і Ганна Ортіна – в.о. декана факультету економіки та бізнесу, доктор наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права, гарант ОПП “Публічне управління та адміністрування” другого рівня вищої освіти.