Cтудентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Конференцію студентів ТДАТУ

У понеділок 22.02.2021 відбулася студентська конференція ТДАТУ. Порядок денний складав низку питань, таких як:

– обрання виборчих представників з числа студентів до складу Вченої Ради ТДАТУ;

– обрання виборчих представників з числа студентів до складу конференції трудового колективу ТДАТУ;

– вибори Студентської ради ТДАТУ;

– затвердження складу тимчасової виборчої комісії;

– склад контрольно-ревізійної комісії Студентської ради ТДАТУ.

На конференції були присутні студентки-активістки 3 курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», Гришко Рената, Клімова Анастасія, Мазурова Ірина та Чукіна Катерина.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування закликає студентів відвідати ВИБОРИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ТДАТУ, які відбудуться 24.02.2021 в аудиторії 1.127 з 8-30 до 15-30.