Чергове засідання кафедри ПТБ з питань академічної доброчесності та професійної етики

23 вересня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ. Розглядалися поточні питання продовження змішаного навчання, активізації наукової діяльності, підготовки до методичного семінару з креативного навчання та інші.

Окремим питанням порядку денного був хід виконання завдань, які стоять перед кафедрою щодо покращення ситуації з доброчесністю та професійною етикою з врахуванням думок здобувачів вищої освіти. Для реалізації основних положень «Кодексу честі Таврійського державного агротехнологічного університету» (2016 р.) та «Антикорупційної програми Таврійського державного агротехнологічного університету» (2017 р.) було прийнято рішення:

1. на кураторських годинах зі здобувачами вищої освіти провести бесіди про доброчесність та протидію корупції;
  2. продовжити практику перевірки на плагіат курсових та кваліфікаційних робот;
  3. гарантам освітніх програм проаналізувати зміст методичних рекомендацій до курсових робот та звітів навчальних/виробничих практик з метою визначення їхньої достатності та зрозумілості для самостійного виконання здобувачами вищої освіти;
  4. разом з Головою методичної комісії факультету економіки та бізнесу періодично здійснювати вибіркову перевірку письмових робот, що зберігаються на кафедрі.