Чайна кураторська година в “Bank of tea”

Холодного осіннього ранку 22 вересня 2021 року група 11 ПТ разом з куратором  – Ганною Миколаївною Завадських завітали до Чай Бару “Bank of tea”. В затишній та надихаючий атмосфері   хлопці та дівчата  ділились враженнями від студентського життя, грали в настільні ігри  (футбол, “Хто я?”, “Дженга”) і зігрівались запашними чаєм і кавою. Після години веселих ігор та цікавих розмов, з гарним настроєм майбутні підприємці відправились на заняття.

Таке неформальне спілкування допомагає налагодженню гармонійних взаємовідносин між куратором і студентами та сприяє формуванню дружніх стосунків всередині академічної групи, тому подібні заходи стануть доброю традицією.

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент