АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ», ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ

На кафедрі маркетингу 17 травня 2021 року відбулась атестація здобувачів, які навчаються за дуальною формою. 18 студентів спеціальності «Маркетинг» навчалися за дуальною формою на 17 підприємствах, з якими було укладено угоду про співпрацю. Серед яких – ТОВ «МПІ – Агро», ТОВ «СВІТ ТРЕЙДІНГ», ТОВ «Hegelmann Transporte Ukraine», ФОП Зеленова О.О. (Pizza Celentano), ТОВ «Форвардпресс Принт», ТОВ «Стиль Д», ФОП Васільєв Є.О. тощо.
Студенти успішно відзвітували про результати дуального навчання на підприємствах, розповіли про компетенції та набуті професійні практичні навички, які залежать від галузевої приналежності підприємства та посади здобувача. Слід зазначити високу якість теоретичної підготовки здобувачів та їх вміння застосовувати ці знання на практиці при виконанні конкретних завдань на підприємствах.
За результатами дуального навчання здобувачів спеціальності «Маркетинг» було визначено переваги, недоліки та надано пропозиції щодо покращення якості даної форми навчання.