Атестація майбутніх підприємців, які навчаються за дуальною формою

Сьогодні, 13 травня 2021 року, в форматі відео-конференції Zoom відбулося розширене засідання кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з питання атестації здобувачів вищої освіти, які навчаються за дуальною формою.

Відповідно до «Положення про порядок організації та проведення дуального навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного» в I семестрі 2020-21 навчального року за дуальною формою за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» навчались 22 здобувача вищої освіти, в ІІ семестрі – 19 здобувачів.

Всі студенти, які здобувають вищу освіти за дуальною формою навчання, уклали договір про дуальне навчання з підприємством (організацією), де працюють. У 2020-2021 н.р. угоди про співпрацю було укладено з 23 підприємствами різних організаційно-правових форм та сфер економіки, серед яких ТОВ ВЗФ «Зоря», ТОВ ВП «Термоліт Плюс», ТОВ «Glaz Systems», ТОВ «АМСІЛКО-МЛТ», ФГ «АСТРА ДАР», ТОВ «Сільпо-Фуд», ПП «Віко-2010», ФОП Задирака І.А., ФОП Єфімов О.Б. та інші.

Майбутні підприємці розповіли про місце працевлаштування, умови роботи, посадові обов’язки, а також компетенції, які були отримані в університеті та виявились найбільш затребуваними в їхній професійній діяльності. Всі здобувачі вищої освіти за дуальною формою отримали позитивні відгуки від роботодавців. Атестаційні листи здобувачів будуть опубліковані на сайті кафедри.

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент