Активна робота наукових гуртків кафедри фінансів, обліку і оподаткування

Науково-дослідна робота здобувачів є невід’ємним елементом підвищення якості освіти. Не зважаючи на карантинні умови і дистанційне навчання викладачі разом зі здобувачами не скидають темпи наукової роботи та жваво долучаються до наукових досліджень. Активними учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції розвитку економіки, фінансів та управління: нові можливості, проблеми, перспективи» 10 листопада 2021р. стали викладачі кафедри фінансів, обліку і оподаткування та здобувачі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» – Аліна Височіна, Марія Ярославська, Аліна Тутова, Анна Чалухіді, Вікторія Сирцова та Анастасія Маніло під керівництвом к.е.н., доцента Наталії Радченко підготували тези доповідей за напрямком «Фінансова система та інформаційні технології в умовах цифрової трансформації» та приєднались до онлайн-платформи.

Всі учасники конференції отримали досвід в організації наукової роботи та визначились з перспективами власних наукових досліджень.

Наталія РАДЧЕНКО

к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування