12 червня 2019 року на кафедрі обліку і оподаткування відбувся профорієнтаційний захід для випускників ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ”. Для майбутніх студентів було організовано екскурсію по університету та кафедрі, проведено зустріч з деканом факультету економіки та бізнесу Карманом С.В., в.о. завідувача кафедри Голуб Н.О. та студентами спеціальності “Облік і оподаткування” Стоєвою Т. та Івановою О. Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
Протягом навчального року серед студентів ВСП поетапно дистанційно проводилась пізнавальна гра “Лабіринтами бухгалтерського обліку”, а сьогодні переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
На заключному етапі зустрічі наші гості відвідали парк культури ім. М. Горького та отримали приємні враження від проведених заходів.