9 листопада 2018 року у стінах ТДАТУ на кафедрі МЕНЕДЖМЕНТУ відбувся традиційний профорієнтаційний захід “МЕНЕДЖМЕНТ-3D”. Концепцією його проведення було ознайомлення школярів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя та Мелітопольського району з історією розвитку та сучасним буттям Таврійського державного агротехнологічного університету. Остаточною метою заходу було акцентування уваги гостей свята на спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ”. Зустріч мала декілька рівнів. На початковому етапі школярів було “занурено” за допомогою вчених-класиків в історію розвитку науки про “МЕНЕДЖМЕНТ”. Преамбулою заходу став інтелектуальний баттл, категорії в якому передбачали висвітлення історичних етапів розвитку ТДАТУ, ознайомлення з його факультетами та спеціальностями, а також оцінка сучасних аспектів менеджменту та його значення в сучасному житті рідного міста Мелітополя. Після баттлу, на підставі поданих теоретичних засад, була проведена ділова гра, як основна частина свята. Після представлення проектів та ігрової паузи знайомство із спеціальністю було продовженно вправою з “Event-менеджменту” та невеличким психологічним тренінгом. За доброю традицією фінальною частиною заходу стало нагородження переможців, фотографування біля фотозон, дбайливо створених нашими студентами, та гостинне солодке частування. Колектив кафедри “МЕНЕДЖМЕНТУ” висловлює величезну подяку усім, хто знайшов час і бажання завітати до нас на свято, окрема вдячність адміністраціям шкіл міста та класним керівникам школярів, присутніх на зустрічі. Окрема подяка нашим студентам та усім небайдужим, хто допоміг нам у реалізації та проведенні профорієнтаційного заходу “МЕНЕДЖМЕНТ-3D”. До нових зустрічей, любі друзі! Ми працюємо для Вас і Ваші схвальні відгуки – наша найбільша винагорода та наше найголовніше натхнення!