Зустріч робочої групи кафедри менеджменту з представниками Херсонського державного аграрно-економічного університету

13 жовтня 2021 року на кафедрі менеджменту за допомогою засобів інтернет-конференцій Zoom в рамках програм щодо академічної мобільності було проведено зустріч робочих груп та гарантів ОП у особах кандидата економічних наук, доцента Кириченко Наталі Валеріївни та доктора економічних наук, професора Нестеренко Світлани Анатоліївни – представників науково-педагогічних спільнот кафедри інформаційних технологій Херсонського державного аграрно-економічного університету та кафедри менеджменту Таврійського Державного Агротехнологічного Університету імені Дмитра Моторного. Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу плідну співпрацю.