ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ (ВИРОБНИЧОЇ) ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 242 «ТУРИЗМ»

16 листопада 2021 року, на кафедрі БКМТ завершились навчальні (виробничі) практики. За результатами практики було проведено публічний захист звітів з практик. На захисті були присутні студенти 4 курсу спеціальності 242 «Туризм», завідуючий практиками Юрій ЯКУНІЧЕВ, керівник навчальної переддипломної практики д.е.н., професор Діана ГРИБОВА та інші члени кафедри.
Переддипломна практика здобувачів вищої освіти вищих навчальних закладів є невід’ємною частиною процесу підготовки фахівців в університеті. Організовується і проводиться згідно з «Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України».
Метою практики було підготовка майбутніх фахівців до практичного застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час навчання у вузі та проходження попередніх практик.
Проходження практики в туристичних організаціях дозволило не лише завершити формування комплексного уявлення про роботу підприємств туристичної індустрії як цілісної системи, але сприяло застосуванню поглиблених практичних навичок на обраному підприємстві. Окрім того, здобувач вищої освіти активно співпрацював з потенційними роботодавцями, демонстрував свою готовність працювати в сфері туризму.
Переддипломна практика є підготовчим етапом для виконання випускної кваліфікаційної роботи, тому головним напрямком практики був збір та вивчення даних по темі дослідження.
На захисті були розглянуті такі теми як: Напрями підвищення ефективності зеленого туризму Приазовського регіону; Зміцнення конкурентоспроможності туристично-відпочивального комплексу на регіональному ринку рекреаційних туристичних продуктів; Анімаційна діяльність в індустрії гостинності та туризмі, та інші.
Бази практики здобувачів: База відпочинку «Адмірал», м. Мелітополь; Туристична агенція «Браво-Тур», м. Мелітополь; Туристична агенція «Лечу куда хочу», м. Мелітополь; Туристична агенція «Вокруг света», м. Мелітополь; Громадська організація «Об’єднання туристичної галузі «Чарівна Таврія» ,м. Мелітополь; ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» (пансіонат Металург), с. Новокостянтинівка; Комплекс «Beluga holiday club hotel», смт. Кирилівка Запорізька обл.; Туристична агенція «Караван – travel»
м. Мелітополь, та інші.
Завідуючим відділом практик Юрієм ЯКУНІЧЕВИМ було задано доповідачам багато питань стосовно проходження практики, що сприяло жвавій дискусії. Високий рівень доповідей є свідченням якісної теоретичної та практичної підготовки здобувачів колективом кафедри та університету.

Грибова ДІАНА,
д.е.н., професор кафедри БКМТ