З нагоди Дня працівника освіти викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування відзначили грамотами

На традиційному святковому концерті в університеті з нагоди Дня працівника освіти вітали всіх з цим святом. Не обійшлось без теплих привітальних слів гостей та колег. І також за традицією, відмітили грамотами та преміюванням найкращих.

Викладачів, доцентів кафедри фінансів, обліку і оподаткування Наталію ГОЛУБ та Світлану КУЧЕРКОВУ було нагороджено грамотами Мелітопольської районної ради за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, значні досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки Мелітопольського району та з нагоди Дня працівників освіти України.

Почесним грамотами ДТАТУ за високий професіоналізм, сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну та наукову діяльність, успіхи у справі виховання студентської молоді та з нагоди Дня працівника освіти були відзначені доцент Наталія РАДЧЕНКО та доцент Анна КОСТЯКОВА.

доцент Ірина ЧКАН