ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Сільське господарство – одна з найдавніших і найважливіших сфер людської діяльності, вона важлива сьогодні і буде важлива завтра. Праця на землі багато століть шанується всіма без винятку людьми. Завдяки їй в кожній родині на столі є хліб, а держава відчуває впевненість в завтрашньому дні.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив Україну багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, в роки незалежної України, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

Наша українська нива, наші поля живуть завдяки «золотим рукам» наших аграріїв. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного робить значний внесок в ефективний розвиток сільського господарства. Перш за все, університет готує кваліфіковані кадри для аграрної галузі. Наші студенти та викладачі з року в рік запроваджують власні методи вдосконалення технологій сільського господарства, розбудовують інфраструктуру агропромислового комплексу.

Шановні працівники сільського господарства!

Студенти та викладачі факультету економіки та бізнесу приєднуються до привітань на адресу тих, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, збиранням, переробкою та заготівлею її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Дозвольте висловити вам подяку за героїчний труд, за почуття обов’язку і відповідальності перед усією країною, перед кожним її громадянином! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, бадьорості духу та прекрасного настрою, цікавих плідних ідей, можливостей для їх втілення, і, звичайно, сприятливої ​​погоди!

Інформаційний сектор ФЕБ