ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Професія ВЧИТЕЛЯ – одна з вагомих і найскладніших водночас! Всіх вас об’єднує спільна мета – допомогти молоді здобути знання, пізнати навколишній світ, а головне – проявити свої таланти, сформувати духовні цінності та обрати особистий життєвий шлях. Саме ви створюєте майбутнє країни, готуєте фахівців для роботи та розвитку нашого світу!

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і любов’ю. Цими чудовими якостями  ви щедро ділитесь зі своїми учнями. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях!

Ваша щирість, терпіння, самовіддача та наполегливість подарували квиток у світле майбутнє не одному поколінню. Щиро дякуємо за те, що ви стали невід’ємною частинкою нашого життєвого шляху і робите вагомий внесок у наш розвиток! Нехай ваша важка і дуже необхідна праця приносить вам справжнє задоволення, а «плоди» вашої роботи стають новою генерацією українців – високоосвіченою, професійною та патріотичною! Ви є справжніми будівельниками суспільства: сучасного та майбутнього!

Бажаємо міцного здоров’я, наснаги у роботі, гармонії та злагоди у житті та нескінченої енергії, якої б вистачало на всіх студентів!

студентська рада ФЕБ