Викладачі кафедри ПТБ у форматі “змішаного” навчання

З 25 січня 2021 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного розпочався другий (весняний) семестр. Навчання здобувачів вищої освіти відбувається у змішаному форматі: практичні, семінарські та лабораторні заняття проходять в аудиторіях закладу зранку, а лекції – у другій половині дня онлайн з використанням програм для організації відеоконференцій.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з відповідальністю відносяться до підготовки та проведення подібних занять. До кожної лекції підготовлені презентації, на освітньому порталі опубліковані навчальні та навчально-методичні матеріали для ознайомлення з ними та більш ретельного опрацювання. Викладачі записують видеолекції та викладають на каналах YouTube.

На фото: к.е.н., доцент Ганна Завадських проводить лекцію зі статистики в групі 11 МК

Автор: Галина Грицаєнко, доцент