Викладачі кафедри ПТБ на передовому рубежі боротьби за якість знань

Сьогодні, 05 жовтня 2021 року, викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяли активну участь у науково-методичному семінарі з якості освітнього процесу, який був організований у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Головні учасники освітнього процесу – провідні викладачі університету – заслухали виступи проректора з науково-педагогічної роботи, кандидата технічних наук, доцента Ломейко Олександра Петровича, а також доктора філологічних наук, професора Шарової Тетяни Михайлівни.

Були розглянуті питання організації  незалежного оцінювання знань, визначені його учасники, особливості проведення. Окремо окреслені складники тестових завдань.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент