Викладачі кафедри ПТБ на Дні відкритих дверей ТДАТУ

02 жовтня 2021 року на території Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного був розвернений майданчик ярмарку спеціальностей –  «Професійний хайп» для майбутніх абітурієнтів. У заході взяли участь понад 500 учнів 11-х класів загальноосвітніх закладів Мелітополя і району.

Майбутні абітурієнти мали змогу не тільки ознайомитися зі спеціальностями університету, але й взяти участь у численних майстер-класах і тренінгах, які були організовані у різних локаціях факультетів.

У локації спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» потенційні здобувачі вищої освіти пригадували різні валюти світу, а також за допомогою Колеса фортуни  мали змогу передбачити сферу майбутньої підприємницької діяльності.

День відкритих дверей у ТДАТУ став справжнім святом для школярів.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент

Фото: Максим ТЕРЕЩЕНКО, Віта ТЕБЕНКО, доценти