Викладачі кафедри фінансів, обліку і оподаткування пройшли курси підвищення кваліфікації

У період з 27.09 по 01.10.2021 року НПП кафедри фінансів, обліку і оподаткування доценти Чкан І.О. та Демченко І.В. проходили підвищення кваліфікації за програмою «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди». Організатором програми був Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету. Заняття проводилися відповідно до робочої програми у форматі дистанційного навчання з використанням можливостей ЗУМ.

За наслідками підвищення кваліфікації НПП досягли наступних результатів:

– знання сучасних методів і технологій, що можуть використовуватися при викладанні навчальних дисциплін;

– знання особливостей застосування ігрових методик в навчальному процесі;

– володіння технологією створення історії та передачі за її допомогою необхідної інформації;

– застосування технології фасилітації для групової та командної взаємодії;

– розуміння особливостей організації командного квесту при викладанні навчальних дисциплін;

– володіння сучасними техніками візуалізації навчального процесу.

За результатами участі у програмі з підвищення кваліфікації були сформовані сертифікати. Набуті знання дозволять організувати навчальний процес із використанням сучасних методів та елементів ігрових форм.

доцент Іван ДЕМЧЕНКО