ВІДКРИТЕ ПРАКТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 3 КУРСУ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 242 ТУРИЗМ

Практична складова є обов’язковим і незамінним компонентом освітнього процесу…

В рамках  навчальної дисципліни “Інформаційні системи і технології туристичної діяльності” викладачем кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Валентиною ДЕМКО було організовано та проведено відкрите практичне значення на тему: “Інформаційні системи забезпечення туристичних підприємств на прикладі турагенства Браво Тур” для здобувачів вищої освіти 3 курсу навчання спеціальності 242 Туризм.

Запрошеним гостем був менеджер турагенства Браво Тур Денис ШЕВЧЕНКО.

Протягом заняття було розглянуто питання пошуку та підбору туристичних продуктів, бронювання путівки та авіабілетів,  замовлення додаткових послуг в літаку та під час відпочинку, оформлення страхових полісів.

Менеджер турагенства Денис ШЕВЧЕНКО розповів про важливі моменти спілкування з туристами та тренди туристичного бізнесу в реальному часі.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму вдячна Денису ШЕВЧЕНКО за плідну та цікаву зустріч та сподівається на подальшу співпрацю!

Валентина ДЕМКО,

викладач кафедри БКМТ