УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ У МІЖНАРОДНОМУ МІЖВУЗІВСЬКОМУ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

12 травня 2021 року в межах лекційного заняття з дисципліни «Управління конкурентоспроможністю підприємств» викладачі та магістри першого року навчання спеціальності 073 «Менеджмент» під керівництвом доктора економічних наук, професор Світлана НЕСТЕРЕНКО взяли участь у міжнародний міжвузівський науково-практичний семінар на тему: «Розвиток соціально-економічних систем конкурентоспроможного спрямування», який відбувся в онлайн-режимі в рамках співпраці із Університетом економіки у Бидгощі Марціна КЕНСИ (Польща) та ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

Захід відбувся за участю провідних науковців та здобувачів вищої освіти зокрема:
– доктора економічних наук, професора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Світлани СУДОМИР (Україна);
– доктора економічних наук, професора Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного Світлани НЕСТЕРЕНКО (Україна);
– доктора філософії, заступника директора інституту економіки та менеджменту, завідувача кафедри менеджменту Університету економіки у Бидгощі Марціна КЕНСИ (Польща);
– доктора філософії, міжнародного експерта з економіки та менеджменту (Республіка Словаччина), війта гміни Громадка, Болеславецького повіту, Нижнєсілецького воєводства Даріуша ПАВЛІЩИ (Польща);
– заступника міського голови Єленя-Гура відповідального за департамент освіти та спорту, директора підприємства термальних вод Петра ПАЧОСКІ (Польща);

– кандидата економічних наук, доцента, декана факультету економіки і природокористування ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Любові ЯРЕМИ (Україна);
– науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного (Україна);
– науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти факультету економіки і природокористування ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» (Україна).
Згідно порядку денного основними аспектами даного семінару є наступні:
Вітальна промова доктора економічних наук, професор Світлани СУДОМИР, яка назвала даний семінар корисним, де сторони мають нагоду обмінятися досвідом, проаналізувати проблемні питання та поділитися спільним баченням щодо сталого розвитку країни в рамках Європейської інтеграції. Зазначила, що стабільне функціонування соціально-економічних систем та їх стратегічну конкурентоспроможність можливо забезпечити у часовому і просторовому вимірах, якщо формувати динаміку розвитку цих систем за вимогами синергетичного системно-комплексного підходу.
Настанова доктора економічних наук, професор Світлана НЕСТЕРЕНКО, яка відмітила, що даний семінар корисний не тільки для науково-педагогічних працівників, а й студентів, що дасть можливість ознайомитись та узагальнити зарубіжний та вітчизняний досвід кращих практик щодо впровадження інноваційних підходів, інструментів та моделей організації конкурентного, стратегічного, антикризового спрямування; цінностей та культури підприємств як системної цілісності.
Доповідь доктора філософії, заступник директора інституту економіки та менеджменту, завідувач кафедри менеджменту Університету економіки у Бидгощі Марцін КЕНСИ (Польща); доктора філософії, міжнародний експерт з економіки та менеджменту (Республіка Словаччина), війт гміни Громадка, Болеславецького повіту, Нижнєсілецького воєводства Даріуш ПАВЛІЩИЙ (Польща); заступника міського голови Єленя-Гура відповідальний за департамент освіти та спорту, директора підприємства термальних вод Петро ПАЧОСКІ (Польща), які зазначили, що саме сталий, конкурентоспроможний розвиток країни, та її майбутнє залежать від управлінського потенціалу.
Заключна промова Любові ЯРЕМИ, яка подякувала польським та українським учасникам семінару та висловила побажання на продовження подальшої співпраці з усіх напрямів діяльності.
На думку присутніх викладачів та магістрів кафедри менеджменту, які радо прийняли участь у дискусійних моментах бесіди, семінар був інформативним, дискусійним, масштабним, яскравим та корисним для кожного учасника. Він є слушним початком подальшої польсько-української плідної співпраці.
НПП та студенти кафедри менеджменту, щиро дякують організаторам зустрічі за запрошення до участі, нові можливості та отриманий досвід.