Толерантність та повага – це моє життя

Толерантність – це розуміти, що інші люди абсолютно інші.Толерантність не означає терпимість, адже поважати і терпіти – це теж різні речі. Сьогодні 16листопада день – толерантності! Разом зі студентами Публічне Управління Та Адміністрування 21 групи та 41групи розібралися з поняттям та подискутували. Цікаво, було слухати думки молоді про фільм “Зелена книга”.Глибокий за своїм змістом стосовно толерантності.
Просто дайте людям жити так, як вони хочуть. З тими, з ким вони хочуть. Виглядати так, як вони хочуть. Бути тими, ким вони хочуть.
Прийняти людей, які на вас не схожі, не означає відмовитися від своїх переконань, не означає поступитися, не означає програти.
Бути толерантним означає бути сильним і, найголовніше, людяним.#етикетшляхетність
З повагою, Світлана Плотніченко!