СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ТУРИЗМУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 242 «ТУРИЗМ»

З 28 вересня по 2 жовтня відмічали свято «Всесвітній день туризму» студенти цієї спеціальності. У дружньому студентському колективі пролунали слова привітання першокурсників та інших студентів 2 та 3 курсів зі святом від імені завідувача кафедри, кураторів, викладачів, студентів спеціальності «Економічна кібернетика та програмування», «Економічний консалтинг та  бізнес – економіка» та студентської ради. Першокурсники прикрасили кафедру та подарували усім гарний настрій.

Майбутні фахівці туристичної бізнес-індустрії написали собі листа у майбутнє, де визначали сподівання від навчання, поставлених завдань та мрій.  Сподіваємось, що плідна робота усіх задіяних у освітньому процесі прискорить реалізацію поставлених настанов!

Зі святом вас, майбутні бізнесмени туристичного ринку!