Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» будували башту влади

Майбутній держслужбовець повинен вміти будувати! Але не будівлі чи мости, а зв’язки! У нас час інформаційного буму розвиток комунікативних навичок стає неодмінним атрибутом кожної публічної особистості.
Тому для студентів 1-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» було зроблено акцент на формування здібностей спілкування та згуртованості.
Студенти із задоволенням долучились до побудови башти влади разом в.о. завідуючого кафедрою публічного управління, адміністрування та права д.ф.н. Олексенко Р.І. та старшим викладачем кафедри Єфіменко Л.М.