СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ» ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ, ЗДОБУТІ ПІД ЧАС ДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

11 грудня 2020 року на кафедрі маркетингу відбулась атестація студентів, які навчаються за дуальною формою.

Основними завдання дуального навчання є: зміцнення та удосконалення практичної складової освітнього процесу зі збереженням достатнього рівня теоретичної підготовки; підвищення мотивації студентів для отримання спеціальності та можливості працевлаштування; підвищення професійної мобільності та конкурентоздатності випускника на ринку праці; підготовка кадрів, які максимально відповідають сучасним вимогам ринку праці та роботодавців; сприяння адаптації здобувачів вищої освіти до умов виробництва.

Студенти спеціальності «Маркетинг» проходили навчання за дуальною формою на підприємствах: ТОВ «Нова Пошта», ТОВ «Hegelmann Transporte Ukraine», ФОП Гребельна Г.В., ФОП Васільєв Є.О., ТОВ «СПП ЛАНА», ТОВ «Стиль  Д», ТОВ «Форвардпресс Принт» тощо.

Студенти презентували змістовні доповіді щодо результатів дуального навчання на виробництві, продемонстрували компетенції, професійні практичні навички та вміння які отримали під час навчання. Також студентами було надано пропозиції щодо підвищення рівня організації дуального навчання.

Представники підприємств та викладачі кафедри оцінили високу якість теоретичної підготовки студентів та їх вміння застосовувати ці знання на практиці при виконанні конкретних завдань на підприємствах. Навчання здобувачів за дуальною формою дозволило поєднати в навчальному процесі теоретичну підготовку і отримати  професійні навички, за рахунок навчання в реальних умовах підприємств.