Студенти Бердянського фахового коледжу в ТДАТУ

08 жовтня з профорієнтаційною метою до нашого університету завітали студенти Бердянського фахового коледжу ТДАТУ спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Студентів зустріли викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування та надали обґрунтовану інформацію щодо важливості та переваг спеціальності, розповіли про особливості вступу у 2021 році, ознайомили з нововведеннями вступної кампанії для випускників коледжів (подання заяв через електронний кабінет, правильність обрання предметів ЗНО тощо).

Інформація про перспективи спеціальності виявилась корисною і можна впевнено сказати, що даний профорієнтаційний захід допоможе у виборі майбутньої професії і стати студентами саме нашого університету!

к.е.н., доцент Ірина ЧКАН