Роботу викладачів кафедри ПТБ відмічено сертифікатами міжнародної конференції

Доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової справи Педченко Г.П., Завадских Г.М. та Тебенко В.М одержали сертифікати Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє» з нагоди 100-річчя Луганського національного аграрного університету як свідоцтво плідної роботи, змістовної дискусії та наміру зміцнення подальшої співпраці .

Викладачі кафедри та інші науковці з різних регіонів України та Європи обговорили актуальні питання розвитку аграрної освіти, економічні проблеми модернізації та інвестиційно-інноваційного розвитку підприємництва, різні аспекти охорони навколишнього середовища, новітні технології у цивільному будівництві, геодезії та землевпорядкуванні та технічні засоби в агропромисловому комплексі, тощо.

Робота конференції була дуже продуктивною, всі учасники дійшли до висновку, що такі заходи надають можливість науковцям та здобувачам отримувати більше необхідних знань у різних сферах, обговорювати наявні проблеми в науковій сфері та знаходити шляхи їх вирішення.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент