Робота студентського наукового гуртка «Стратегія розвитку підприємництва в Україні»

Першого четверга кожного місяця відбувається засідання членів гуртка «Стратегія розвитку підприємництва в Україні». Керівник гуртка – к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна.

За період з першого вересня проведено організаційне засідання, встановлено сучасні тенденції розвитку підприємництва в Україні, розроблено методичні аспекти розробки та реалізації стратегії розвитку підприємництва. Попереду – підведення підсумків роботи гуртка за перший семестр.

Результати наукових досліджень членів гуртка було представлено на щорічній науковій студентській конференції, яка відбулася 10 листопада 2021 року, у вигляді доповідей.

Тези членів гуртка подано до друку у збірнику матеріалів, що друкується за результатами наукової роботи студентів ТДАТУ, а також наукову роботу – до участі у І турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів.

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент