Робота студентського наукового гуртка «Cоціально-економічний розвиток територій (регіональний аспект)»

Для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» діє студентський науковий гурток «Соціально-економічий розвиток територій (регіональний аспект)». Засідання гуртка відбуваються щомісяця першого вівторка. Керівник гуртка к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Завадських Ганна Миколаївна.

Формами роботи студентського наукового гуртка «Соціально-економічний розвиток територій (регіональний аспект)» є: засідання, тематичні семінари, робота над проектами в малих групах, індивідуальне консультування здобувачів вищої освіти, участь в наукових конференціях.

Результати наукових досліджень членів гуртка було представлено на Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти «Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів» (25 жовтня, РДГУ, м. Рівне), а також IX Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти (10 листопада, ТДАТУ).

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент