РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУРУ ПРЕДМЕТНОЇ ОЛІМПІАДИ ЗА ДИСЦИПЛІНОЮ «МАРКЕТИНГОВЕ ПЛАНУВАННЯ»

Олімпіада – це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити студентську молодь до вивчення окремих предметів. Проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України під патронатом профільного міністерства. У змаганні такого формату студенти можуть показати у творчому застосуванні набуті знання, уміння і навички, а також це є обов’язковим заходом під час професійної підготовки майбутніх спеціалістів.

Захід проводився згідно Положення про Олімпіади, що визначає порядок організації та проведення студентської олімпіади за навчальними дисциплін відповідного напряму та спеціальності серед студентів кафедри «Маркетинг» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Основними завданнями Олімпіади є:

• виявлення та розвиток обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей;
  • стимулювання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників;
  • формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності;
  • відбір студентів для участі в міжнародних олімпіадах.

Завдання Олімпіади передбачають вирішення теоретичних та творчих завдань за дисципліною «Маркетингове планування».

Серед студентів спеціальності «Маркетинг» в Олімпіаді брали участь 15 здобувачів першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти із двох навчальних груп – 41 МК та 21 С МК. За результатами проведення 1 туру студентської Олімпіади за дисципліною «Маркетингове планування» серед студентів 4 курсу спеціальності «Маркетинг», комісія змогла зробити наступні висновки та внести відповідні пропозиції.

Отже, переможцями Олімпіади визначено:

І місце ПЛЯСЕЦЬКА Вікторія Русланівна – 41 МК (191 б1) .

ІІ місце КРАЄВА Олександра Вікторівна – 41 МК (184 б);

ІІ місце ПОЖИДАЄВА Ірина Сергіївна 41 МК (184 б.);

ІІІ місце ГРЕБЕЛЬНА Ганна Віталіївна – 41 МК (181 б.)

ІІІ місце ПАЗЕНКО Павло Олександрович – 31 МК (181 б.)

За результатами Олімпіади, запропоновано загальним рішенням комісії рекомендувати цих студентів-переможців щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади за дисципліною «Маркетингове планування».

Усім студентам, що брали участь, а саме: Осіповій Ганні, Верещагіній Алевтині, Пачевій Анастасії, Стрюк Катерині, Хасуміковій Діані, Литвинець Олені, Дударєвій Анастасії, Солянову Олександру, Тиминюку Максиму та Прохіну Ігорю – виражається величезна подяка за приділений час та ваше бажання самовдосконалюватись, мати активний творчий погляд та відточувати теоретико-практичні навички з маркетингу!!

А переможцям побажати не зупинятись на цьому освоєному інтелектуальному рубежі, мати енергію та жагу для нових знань і здобутків, бути на позитиві та завжди вірити у свої можливості!

Запам’ятайте, що впевненість у собі — синонім успішності. Тому розвивайтесь, будьте цілеспрямованими та йдіть до поставленої мети, а викладачі вас завжди підтримають і допоможуть на цьому тернистому шляху до знань.