Профорієнтаційна робота в школах рідного міста

04 жовтня 2021 року доцент кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Тебенко Віта Миколаївна разом з представником механіко-технологічного факультету доцентом Болтянським Олегом Володимировичем виступили на годинах спілкування в випускних класах 5 ліцею міста Мелітополя.

Учням 11А, 11Б, 11В класів була доведена інформація щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в ТДАТУ. Школярів було проінформовано про можливість підготовки до складання ЗНО на підготовчих кусах, які розпочали свою роботу вже  1 жовтня 2021 року.

Викладачі відповіли на всі питання 11-класників та  проконсультували їх щодо основних моментів вступної кампанії.

Автор: Віта ТЕБЕНКО, доцент