Про забезпечення академічної доброчесності – бесіда зі здобувачами вищої освіти

Університетська система забезпечення академічної доброчесності є однією з ключових складових внутрішньої системи забезпечення якості у закладі вищої освіти.

Кураторська година, яка відбулась 1 грудня 2021 року для груп 11 ПТ та 11 МБ ПТ, була присвячена питанням дотримання принципів академічної доброчесності здобувачами вищої освіти. Куратор к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Завадських Ганна Миколаївна охарактеризувала основні принципи академічної доброчесності, наголосила на  обов’язках учасників освітнього процесу щодо її дотримання,  акцентувала увагу здобувачів на її порушеннях та передбачених Законом України «Про освіту» санкціях.

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент