Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися
Луцій Сенека
Перебудова сучасної системи освіти неможлива без якісного підвищення рівня професійної компетентності, управлінських, методологічних знань викладачів, формування творчої педагогічної діяльності. Для досягнення цієї мети кожен викладач кафедри публічного управління, адміністрування та права постійно отримує нові знання, формує компетентності і професійно важливі та особистісні якості, що підсилює власну мотивацію до навчання і пізнавальної діяльності, розвиває творче, самостійне мислення, реалізує індивідуальний підхід в педагогічній діяльності.
З 23 по 27 листопада старший викладач кафедри Людмила Єфіменко брала участь у он-лайн Зимовій школі Німецько-українського агрополітичного діалогу 2020, метою якої було представлення міжнародного (зокрема, німецького) досвіду у галузі аграрної політики, а також сучасних викликів у цій галузі для викладачів українських аграрних університетів.
Щодня провідні експерти України та Європи ділились методичними порадами щодо впровадження сучасних методів у викладанні аграрної політики. Організаторами школи виступили Німецько-український агрополітичний діалог (АПД) та Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.