Підвищення кваліфікації співробітники кафедри «Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму»

27 грудня 2019 року в рамках заходів з підвищення кваліфікації співробітники кафедри «Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму» приймали участь в організації та проведенні новорічного корпоративну на базі зеленої садиби «Перлина степу», яка розташована у с.Тамбовка Запорізької області. В процесі проведення заходу було отримано практичний досвід в сфері рекреаційної та анімаційної діяльності, а також в сфері перспективних напрямків функціонування селянських домогосподарств. Набуті навики в подальшому використовуватимуться викладачами в процесі проведення лекційних, семінарських та практичних занять, а також в науковій діяльності.