Підведення підсумків роботи наукових гуртків на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування

Протягом тижня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування підбивались підсумки роботи студентських наукових гуртків, затверджених Наказом «Про затвердження переліку наукових студентських гуртків» № 1422–Н від 12.10.2020 р. Під керівництвом провідних викладачів кафедри працюють 3 наукові гуртки в роботі яких бере учать близько 30 студентів.

Керівники наукових гуртків разом зі студентами обговорювали досягнення у наукових заходах, в яких приймали активну участь. За результатами першого семестру 2020-2021 навчального року було підготовлено 3 наукові роботи для участі в 1-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, прийнято участь у наукових конференціях та семінарах всеукраїнського та міжнародного рівнів, опубліковано більш ніж 30 тез та статей студентів.

к.е.н., доц. Ірина ЧКАН