Період підсумкового модульного контролю знань студентів розпочато!

Відповідно до графіку навчального процесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 22 листопада 2021 року розпочато підсумковий модульний контроль знань здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр».

В якості підсумкових завдань є різні форми контролю знань студентів:

• тестові завдання;
  • розв’язання практичних задач;
  • відповіді на теоретичні запитання (як письмово, так й безпосереднє спілкування з викладачем);
  • вирішення проблемних питань на прикладі практичних ситуацій (кейсів) тощо.

Для того, щоб успішно скласти модульний контроль протягом семестру було проведено лекційні та практичні заняття, консультування студентів з використанням комп’ютерної, мультимедійної техніки університету та власних пристроїв студентів (за бажанням). Було створено всі умови для зручного та якісного навчання.

І ось, настав час оцінки результатів плідної співпраці викладачів та студентів. А попереду заключний етап першого семестру 2021-2022 навчального року – сесія.

Бажаємо здобувачам вищої освіти успішного складання підсумкового модульного контролю та сесії! Нехай усі ваші старання будуть оцінені по заслузі!

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент