«Освітній крокодил» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Педагог не може не грати.
(А.С. Макаренко)

Гра є універсальною формою, в якій відбуваються потужні процеси самовизначення, самовиявлення, самоствердження та самоперевірки.
Роль викладача полягає в тому, щоб запропонувати такі навчальні ситуації, які є професійно цінними для студента, оскільки мають професійне спрямування, задовольняють пізнавальний інтерес студента й водночас надають йому змогу розкрити і реалізувати їхню професійну компетентність.
На передодні Дня працівника освіти в.о.завідуючого кафедрою публічного управління, адміністрування та права д.ф.н. Олексенко Р.І. та старшим викладачем кафедри Єфіменко Л.М. для студентів 1-3 курсів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» було проведено цікавий захід в ігровому форматі, на якому студенти мали змогу привітати усіх викладачів із святом та проявити власні креативні здібності в грі «Освітній крокодил».