Он-лайн зустріч із німецьким експертом

Важливою складовою міжнародної співпраці в освітній сфері є реалізація спільних проектів. Цього року в межах проекту від Служби старших експертів Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного отримав унікальну можливість долучити до своєї діяльності експертів із Німеччини.
19 жовтня відбулась робоча он-лайн зустріч представників кафедр Менеджменту та Публічного управління, адміністрування та права із німецьким експертом Доктором Юргеном Кранцем.
Пан Кранц є спеціалістом в галузі ринково-орієнтованої оптимізації роботи сільськогосподарських підприємств та володіє багаторічним професійним досвідом у сфері організації та реструктуризації навчальних дисциплін з управління відповідно до європейського досвіду.
Приїзд Доктора Юргена Кранца очікується наступного року. Експерт планує надати поради щодо впровадження нових методик навчання, модернізація учбових планів та програм, які принесуть ефект у довгостроковій перспективі.