Навчальна екскурсія як форма організації освітнього процесу

Сьогодні, 4 жовтня 2021 року, у відповідності до навчальної робочої програми дисципліни “Товарознавство” здобувачі ступеня вищої освіти “Бакалавр” спеціальностей 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та 075 “Маркетинг” 1 курсу навчання разом з ведучим викладачем, кандидатом економічних наук, доцентом Завадських Ганною Миколаївною відвідали навчально-наукову лабораторію з утримання і розведення перепелів кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» механіко-технологічного факультету ТДАТУ.

Технік І категорії Комар Артем Станіславович та майстер виробничого навчання Дядя Андрій Вікторович  ознайомили студентів з технологією розведення та утримання перепелів порід Фараон та Техаський бройлер, а також процесом переробки перепеліного посліду. Майбутні підприємці та маркетологи дізналися про технологічні процеси замкненого виробничого циклу по отриманню  харчового та інкубаційного яйця, м’яса та молодняка.

Дякуємо співробітникам кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» за  цікаву  екскурсію!

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент