НА КАФЕДРІ БКМТ ТРИВАЄ ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА»

На кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму вже два тижні триває практика «Вступ до фаху» для 1 курсу спеціальності 051 «Економіка».

Студенти опановують навички використання сучасних інформаційних технологій для розв’язання різноманітних задач. Навчаються створювати та редагувати текстові документі в текстовому редакторі Word, будувати графіки, діаграми, працювати з формулами та використовувати майстер функцій у табличному процесорі Excel.